Únor 2013

• Twitter Zprávy a fotografie » 28.2.2013 (Nina Dobrev)

28. února 2013 v 23:34 | Bea

» # throwbackthursday na poslední neděli LOL dobře, to byl jeden z mých fav věcí z @ SethMacFarlane 's # strany Oscara. Pret ... http://say.ly/NIf5gTV

adsZZyj1

• Instagram » 28.2.2013 (Ian Somerhalder)

28. února 2013 v 23:29 | Bea

V mé šatně na natáčení The Vampire Diaries Nejlepší Poznámka všech ... "Damone, neboj se"

acruocOT

• Photoshoot » Origin

28. února 2013 v 23:19 | Bea
abzUwFhdadumRDOpacv1p5v1
abja8ICaabiLFyEO

• Layout » 0.2.0.

28. února 2013 v 22:39 | Bea

Nový layout plný textur, nevěřila bych ž eněkdy budu dělat layout skoro 3 hodiny, je tam hodně věcí nakombinovaných a promyslených tak aby výsledek zapůsobil ve formě webovějšího layoutu. Co se týče informací o stránce je chudší, ale fotek je tam tentokrát požehnaně. No chtěla jsem ho původně černobílý jenom s fotkami Iana a doplněnou Torrey, ale nějak to nedopadlo. No mě se výsledek líbí, přijde mi že je to zase něco trošku jiného.

• Animace » Ian Somerhalder Annual Elton John AIDS Foundation 24.2.2013 (28.2.2013)

28. února 2013 v 18:39 | Bea |  Grafická část stránky IHEAT-TVD - Animace
Když jsem viděla fotografie z této akce, překvapila mě jedna věc a to taková že mi poprvé přišlo že Paul zastínil Iana, byl více sexy.


• Synopsis » 17.

28. února 2013 v 18:29 | Bea

17. Flashback do Damonovho života v 70. letech v New Yorku / vystoupí skupina "Dead Sara": Damon si uvědomuje, že Elena potřebuje strávit nějaký čas mimo Mystic Falls a tak ji vezme do New Yorku, kde kdysi žil a neustále se bavil v 70. letech. Když se v New Yorku objeví i Rebekah, je ohromena Eleniným tajným záměrem. Flashback nám ukáže Damonův požitkářský život v malých podzemních klubech a komplikované setkání s Lexi. Mezitím se Stefan a Caroline snaží přesvědčit Klause, že pomoci jim vypátrat Silas by bylo v jeho nejlepším zájmu a Bonnie se snaží udržet zdravou mysl v realitě a udělat tu správnou věc.
• Rozhovory » Julie for TV Guide

27. února 2013 v 23:33 | Bea

Rozhovor s Julii Plec pro TV Guide.

Existuje nějaká naděje, že se Tyler vrátí?
Tyler musel odejít ze stejného důvodu, z jakého musela odejít Katherine. Když si vás Klaus označkuje, tak jste v pořádné kaši. Takže ho neplánujeme přivést zpět dokud se nenajde nějaké řešení jeho problému s Klausem a Katherine byla pryč 2 roky. Tyler se objeví v jedné z epizod této série, ale nebude to jeho "návrat".

Když se seriál po přestávce vrátí, zdá se, že Caroline a Elena budou mít mezi sebou nějaké neshody.
Caroline se iv těch nejtemnějších chvílích vždy snaží všechno napravit a její úsilí napravit Elenu a přivést ji zpět na tu správnou cestu jí velmi dobře vycházet nebude. Tyto dívky jsou vrstevnice a nejlepší kamarádky, ale jedna z nich změnila své chování. Je to jedna z forem středoškolských přátelství, ve kterém se jeden přítel vymkne z pod kontroly, vy se s tím něco budete snažit udělat a váš přítel na to bude nějak reagovat.

Co můžeme očekávat od vztahu Caroline / Klaus?
Ještě jsme neviděli konec této podivné, svým způsobem perverzní, pěkné, hrozné a zároveň úžasné dynamiky mezi Caroline a Klausem. I když se spin-off stane skutečností a budeme mít 2 seriály, nemyslím si, že to ukončí tento vztah.

Některým lidem se nelíbil směr, jakým se ubrala Bonnie v této sérii. Co nám můžete říct o její budoucnosti?
Myslím si, že každý má na Bonnie nějaký názor. Někdo ji miluje, někdo ji nenávidí a někdo miluje nenávidět ji. Jsou takoví, co ji stále obrňují a někdo si jen zívne řekne: "Koho to zajímá?" Je to jedna postava, na kterou fanoušci nikdy neměli stejný názor. Ale pro nás byla Bonnie vždy ta, co zůstala zaklesnutou mezi tím, co je správné a co ne, co od ní vyžaduje její dědictví a co chce udělat kvůli svým přátelům. Právě teď jí plně manipuluje Shane nebo Silas - volejte ho jakkoliv, ale teď je opravdu poháněna zoufalou snahou přivést Jeremyho zpět mezi živé. Takže on to využívá a posouvá do vyššího levelu. Nejsem si ani taková jistá, zda si je Bonnie vůbec vědoma tím, jaká je šílená! Myslí jen na jedno a to je: "Dokážu Jeremyho přivést zpět."

Takže druhá polovina této série se bude více zaměřovat na střední školu. Co můžeme očekávat?
Právě jsme začali natáčet maturitní ples, který uvidíte v 19. epizodě a promoce budou ve finále. Dostaneme se k zakončení této série se všemi těmito důležitými otázkami: kdo bude kde, kdo plánuje být s kým a co bude každý z nich dělat.

Takže kdy se dozvíme, s kým půjde Elena na maturitní ples?
Asi si budete muset počkat na to, dokud někdo zveřejní špatné fotky nebo se mně omylem při rozhovorech s novináři uklouzne jazyk.